Przegląd Australijski
Image Map

Strona
główna
Australia
z oddali
Świat Tubylców
Australijskich
Wędrówki
kulinarne
Piórem,
Pędzlem i...
„Panorama”
- miesięcznik
Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012

It’s never too late...

czerwiec 2011

... czyli nigdy za późno - pod patronatem honorowym magazynu podróżniczego „Dookoła Świata”


Zwracam się z prośbą do Państwa o rozważenie możliwości sponsorowania lub udzielenia pomocy w wyprawie dookoła świata „Szlakiem Polonii” dla mnie i ewentualnie dla drugiej osoby.

Wspólnie z kolegą Ryszardem Tunkiewiczem, który mieszka w Szczecinie w pierwszej dekadzie września 2011 roku wyruszamy w podróż dookoła świata przez 8 kontynentów maksymalnie drogą lądową lub morską unikając w miarę możliwości transportu lotniczego.

Wyprawa jest niskobudżetowa i może potrwać co najmniej ok. 1,5 roku, a przygotowania trwają już od ponad roku.

Ewentualna pomoc może być różnorodna począwszy od możliwości udzielenia noclegów na trasie wyprawy poprzez ogłoszenie w Przeglądzie Australijskim o takiej wyprawie, aż po wsparcie finansowe sponsora.

Za udzieloną pomoc oferujemy ciekawe zdjęcia, umieszczenie logo sponsora na stronie internetowej, artykuł w magazynie Dookoła Świata, podziękowanie w TV Polonia.

Cała wyprawa jest nietypowa ze względu na wiek uczestników: ja mam lat 64, a mój towarzysz podróży lat 60. Ponieważ ogólnie zdrowie nam dopisuje to chcemy pokazać, że nie wiek jest najważniejszy do podróży i zgodnie ze stwierdzeniem „It’s never too late” wyruszamy w podróż dookoła świata we wrześniu 2011 roku.

Patronat Honorowy nad naszą wyprawą sprawuje magazyn podróżniczy „Dookoła Świata”.

Również jest strona internetowa dotycząca naszej podróży : www.podroz-marzen.pl

W przypadku wyrażenia zainteresowania naszą wyprawą chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące szczegółów naszej wyprawy.


Jacek Michalski


Poleć ten artykuł znajomemu | zobacz co słychać na forum
Copyright © Przegląd Australijski 2004-2011